Isännöinti Isotalo Oy

Hämeenkatu 25-27
11100 Riihimäki
Puh. 010 470 2610 vaihde

Sähköposti:
isotalo@isannointiisotalo.fi

Aukioloajat

Ma-Pe klo 9-16.
Isännöitsijät tavattavissa erikseen sovittaessa.

Käytäthän kasvomaskia asioidessasi meillä!

Toimistossamme teitä palvelevat

Mika Isotalo
Toimitusjohtaja, KTM, AIT
Isännöinti, hallinto
p. 010 470 2613
mika.isotalo@isannointiisotalo.fi

Kaija Otronen
Isännöitsijä, ITS
Isännöinti
p. 010 470 2612
kaija.otronen@isannointiisotalo.fi

Toni Vainio
Isännöitsijä, ITS
Isännöinti
p. 010 470 2616
toni.vainio@isannointiisotalo.fi

Johanna Saarinen
Isännöitsijä, IAT
Isännöinti
p. 010 470 2617
johanna.saarinen@isannointiisotalo.fi

Mervi Polameri
Isännöitsijä, ITS, IAT, KPT®I
Isännöinti
p. 010 470 2618
mervi.polameri@isannointiisotalo.fi

Terhi Nurmi
Kirjanpitäjä, IAT
Kirjanpito, vastikevalvonta
p. 010 470 2619
terhi.nurmi@isannointiisotalo.fi

Arja Smolander
Kiinteistösihteeri, KISI
Muutto- ja vikailmoitukset, saunavuoro- ja autopaikkavaraukset
p. 010 470 2611
arja.smolander@isannointiisotalo.fi

Kirsi Vallinen
Kiinteistösihteeri, KPT®I, KISI II
Muutto- ja vikailmoitukset, saunavuoro- ja autopaikkavaraukset
p. 010 470 2614
kirsi.vallinen@isannointiisotalo.fi

Päivi Isotalo
TM, IAT
Taloushallinto
p. 010 470 2615
paivi.isotalo@isannointiisotalo.fi

Hämeenkatu 25-27, Riihimäki